Elektrinis tenas HEATQ NEX su spiraliniu laidu 300W baltas

-29% Elektrinis tenas HEATQ NEX su spiraliniu laidu 300W baltas
Kaina: 62.00 €87.00 €
Į krepšelį

Artikulas: NEX300SCWH
Elektrinis tenas HEATQ NEX su spiraliniu laidu 300W baltas
Aprašymas
Teno funkcionalumas: TURBO laikmatis - kaitinimo elementas laiko nustatytą temperatūrą 1h, 2h, 3h, 4h (4 pasirinkimai), po to kaitinimo elementas sugrįžta prie ankstesnės temperatūros.
START-STOP laikmatis - kaitinimo elementas laiko nustatytą temperatūrą 1h, 2h, 3h, 4h (4 pasirinkimai), po to kaitinimo elementas išsijungia.
ATIDĖTO PALEIDIMO laikmatis - kaitinimo elementas įsijungia su laiko atidėjimu nuo 1h iki 8h, išlaiko nustatytą temperatūrą 1h, 2h, 3h, 4h (4 pasirinkimai), po to kaitinimo elementas išsijungia.
4 pakopų temperatūros reguliavimas nuo 30° iki 60° C.
Valdiklio sukimasis nuo 0° iki 330°.

Saugumas:
  • Kaitinimo elementas yra su antiužšalimo apsauga - jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltų džiovintuvas.
  • Kaitinimo elementas turi dviejų lygių apsaugą nuo perkaitimo - radiatoriaus viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įvykti nepageidaujamoms nelaimėms.
  • Įtampa - 230V, 50 Hz.
  • Apsaugos klasė IPX5.

Dizainas:
Kaitinimo elementas komplektuojamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Arba, galima įsigyti kitą kaitinimo elementą jau su maskuojančia kojele ir jos dėka paslėpti laidą sienoje (žiūrėti prie alternatyvių prekių). Sumontavus teną su maskuojačiu elementu, nebereikės papildomo elektros lizdo ir išvengsite kabančio laido.
Prekinis ženklas: WOBBEE
Modelis: HEATQ NEX
Artikulo Nr.:  NEX300SCWH
Medžiaga: plastikas
Išmatavimai, m : balta
Svoris, g/m2: 2 metai
Spalva: Didžioji Britanija
© 2024 www.sildymo-iranga.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.sildymo-iranga.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.