Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2

-45%
Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2
Kaina: 110.00 €200.00 €
Į krepšelį

Pristatymo laikas: 2 - 4 dienos

EAN kodas: 6430023070027
Artikulas: VIPUKIRVES2
Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES LEVERAXE 2
Aprašymas
Suomiški kirviai Vipukirves LEVERAXE 2 - tai puikus tradicijų ir technologijų derinys. Gaminys yra vienodai grūdintas siekiant išgauti tinkamą kietumą. Kirviui (be koto) yra suteikiama 10 metų garantija. Tai gamintojo garantija, nes kol kas per visą LEVERAXE istoriją nei vienas gaminys nebuvo sugadintas dėl gamybos defekto.

Vipukirves LEVERAXE 2 - tai lengvesnis, nei LEVERAXE 1, kurio veikimo prncipas analogiškas. LEVERAXE 2 veikimo principas teoriškai yra gana paprastas, tačiau galutiniam rezultatui pasiekti praktiškai reikėjo kruopštaus projektavimo, testavimo ir tobulinimo, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas rezultatas. Svarbiausias dizaino aspektas yra ekscentriška jo forma bei svorio centras suderintas su kirtimo linija, briauna, pasvirimu ir rankena (kotu). Gaminys turi būti tiksliai išlietas, nes tradiciniais gamybos būdais jo pagaminti neįmanoma.

Kirvio rankena pagaminta iš specialiai atrinkto suomiško beržo. Jis sugeria vibracijas ir slopina poveikį į rankas. Suomiškas beržas - tai natūralus medis, kuris išlieka šiltas šaltuoju metu. Tai tradicinė suomiškų kirvių ir įrankių rankenų medžiaga. Be to kirvio kotas yra apdorjamas vašku, kad būtų prailgintas jo ilgaamžiškumas.

Vipukirves LEVERAXE 2 - tai lengvas ir greitas malkų kapojimas.Prekinis ženklas: VIPUKIRVES
Modelis: LEVERAXE 2
Koto ilgis, cm: 91
Kotas: Medinis, beržas
Gamintojas: Suomija
Gamybos defektų garantija kirviui (be koto): 10 metų

Peržiūrėtos prekės

© 2023 www.sildymo-iranga.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.sildymo-iranga.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.