-10%
10 metų
Šildymo kabelis CTACE-30, 26 m, 760 W
Kaina: 78.20 €86.90 €
Į krepšelį

Pristatymo laikas: 2 - 4 darbo dienos

Artikulas: 82323309
Aprašymas
CTACE-30 – dviejų laidininkų 30 W/m galios, dvigubai izoliuotas šildymo kabelis (M2), su aliuminio folijos ir alavuoto vario ekranu (su atmintimi), laidininkų fluorpolimero izoliacija ir išoriniu polipropileno apvalkalu. Atsparus UV spinduliams.

Puikiai tinka stogų ledo ir sniego tirpinimo sistemų (stogų latakų, lietvamzdžių, vandens surinkimo latakų) ir grunto (rampose, įvažiavimų, pakilimų ir nusileidimų į parkingus, šaligatvių, stovėjimo aikštelių, tiltų, laiptų ir t. t.) apsaugai nuo apledėjimo, užšalusio grunto atšildymui žiemos metu (statybų aikštelėse).

Montuojamas klojant latakuose, lietvamzdžiuose, stogo kraštuose ir į betono ar akmens dulkių sluoksnį tiesiai po trinkelėmis, įėjimų, įvažiavimų, stovėjimo aikštelių, pakrovimo rampų, šaligatvių ir tiltų apsaugai nuo apledėjimo, ir tiesiogiai ant užšalusio grunto, iš viršaus uždengiant akmens vatos dembliais.

Prekinis ženklas: Comfort Heat
Modelis: CTACE-32
Įtampa, V: 230
Galingumas, W: 760
Galia tiesiniam metrui, W/m²: 30
Maksimali temperatūra, °C: 90
Kabelio ilgis, m: 26
Laidininko izoliacija: Fluorpolimeras (FEP) + (PEX)
Išorinė kabelio izoliacija: Polipropilenas (XLPE)
Lenkimo spindulys: 5 skersmenys
Saugos klasė: IP67
Garantija: 10 metų

Peržiūrėtos prekės
© 2021 www.sildymo-iranga.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.sildymo-iranga.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.