Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA

Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA
Kaina: 419.00 €
Į krepšelį

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

EAN kodas: 618820-00133
Artikulas: 618820-00133
Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart HEPA
Aprašymas

Siekiant optimalaus patalpų klimato, drėgmė yra labai svarbi. Gydytojų specialistų rekomenduojama optimali oro drėgmė uždarose patalpose yra nuo 40 iki 60 % santykinės drėgmės.

Jei patalpų oras yra per drėgnas, oro kokybei gali labai pakenkti pelėsių sporos, alergenai ir kvėpavimo sutrikimai.

Optimali drėgmė yra būtina sveikatai ir žalos prevencijai

Daugiafunkcis Clean Air Optima® sausintuvas CA-706 Smart veikia prevenciškai, kad apsaugotų nuo didelės drėgmės ir naikinančios korozijos, kenksmingo kondensato, ledo ir pelėsių susidarymo, apsaugo nuo nepageidaujamų bakterijų dauginimosi, sumažina kvapų perdavimą ir yra veiksmingas džiovinant pastatus esamose ar naujose patalpose. statyba.

Galingas Clean Air Optima® kondensatas - sausintuvas CA-706 Smart kovoja su rūdimis ir pelėsiu!

Šis daugiafunkcis oro sausintuvas CA-706 Smart iš Clean Air Optima® ne tik sulaiko pelėsių sporas, bet ir išlaisvina patalpų orą nuo varginančių gyvūnų plaukų, žiedadulkių ir dulkių, naudodamas integruotą nuolatinį veikimą ir itin efektyvią oro valymo funkciją su penkių sluoksnių filtro technologija.

Alergiški žmonės pagaliau galės kvėpuoti!

Išskirtinio dizaino, plonas ir kompaktiškas oro drėkintuvas tinka bet kokiam interjerui. „Clean Air Optima®“ kondensacinis sausintuvas CA-706 Smart yra tinkamas automatiniam oro sausinimui dėl įmontuoto higrostato. Tiesiog sukonfigūruokite norimą drėgmę, o šis efektyvus drėkintuvas padarys visa kita. 

Penkios filtrų technologijos efektyviam oro valymui

1. Aktyvuotos anglies filtras. Aktyvuota anglis neutralizuoja dūmus, chemines medžiagas, dujas ir kvapus, neleidžia daugintis bakterijoms, virusams ir grybeliams.
2. Pirminis filtras. Pirminis filtras sulaiko dideles dulkių daleles, tokias kaip pūkeliai, plaukai ir naminių gyvūnėlių pleiskanos.
3.HEPA H13 filtras su nano sidabro danga. Išvalo 99,97 % visos suspenduotos medžiagos iki 0,3 mikrometro (0,3 µm) nuo oro. HEPA filtras yra efektyviausias oro filtras, skirtas pašalinti:

  • smulkias dulkes, cigarečių dūmus, žiedadulkes
  • alergenus
  • bet kokias kitas kietąsias daleles
  • antibakterinis nano sidabro sluoksnis ant filtro pašalina bakterijas ir grybelius.

4. UV-C lempa. Nuolatinės lempos ultravioletinė šviesa (UV-C spinduliuotė), kurios bangos ilgis yra 254 nm, naikina sveikatai kenksmingus mikroorganizmus, tokius kaip: mikrobus, virusus, grybelius (pelėsių sporas) ir bakterijas.
5. Jonizatorius. Jonizatoriaus talpa > 3 000 000 neigiamų jonų / cm³, kurie yra pasklidę visoje patalpoje, neutralizuojantys kenksmingas medžiagas ir kvapus. Jonizatorius gamina neigiamus jonus, kad išvalytų patalpų orą ir praturtintų jį aktyviu deguonimi. Nemalonūs kvapai neutralizuojami, o teršalai išvalomi iš oro. Neigiami jonai taip pat turi stiprų antistatinį poveikį.     

Išmanus valdymas

Oro sausintuvas-valytuvas gali būti valdomas per nuotolį, iš bet kokio kambario naudojant specialią programėlę. Tai suteikia galimybę lengvai ir greitai valdyti įrenginį net per nuotolį.

Reikalingą programėlę galite atsisiųsti čia:

Apple App Store
Google Play Store  

Techninės savybės:

  • Tinka patalpoms iki 70 m² / 175 m³;
  • Sugeriamas drėgmės kiekis: 20 l / 24 h;
  • Vandens bako talpa: 6,5 l;
  • Sausintuvo matmenys: 570 x 340 x 240 mm;
  • Oro srautas: iki 195 m³/h.

  Atsisiųsti produkto instrukciją

© 2024 www.sildymo-iranga.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.sildymo-iranga.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.