Akcija! Šiltnamis Standartas 3x6 arkinis polikarbonatinis surenkamas

Akcija! Šiltnamis Standartas 3x6 arkinis polikarbonatinis surenkamas
Kaina: 402.93 €
Į krepšelį

Pristatymo laikas: Išsiunčiama per 2-8 d. d.

EAN kodas: 5684
Artikulas: 5684
Akcija! Šiltnamis Standartas 3x6 arkinis polikarbonatinis surenkamas Akcija! Šiltnamis Standartas 3x6 arkinis polikarbonatinis surenkamas Akcija! Šiltnamis Standartas 3x6 arkinis polikarbonatinis surenkamas
Aprašymas

- Šiltnamio ilgis 6 m, plotis 3 m, aukštis 2,15 m.

- Durys su orlaidėmis montuojamos iš abiejų šiltnamio galų; tai garantuoja efektyvų šiltnamio vėdinimą.

- Šiltnamis dengtas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis. Dvisieniai polikarbonato lakštai pasižymi stipriu atsparumu išoriniam gamtos sąlygų poveikiui: vėjui, krušai, smūgiams. Polikarbonatas laikomas pažangiausia šiltnamių dengimo medžiaga ne tik dėl ypatingo spindulių pralaidumo. Jo dvisienė struktūra garantuoja tvirtumą.

- Šiltnamio karkasas yra pagamintas iš OMEGOS formos  40x16x0.8 mm cinkuoto plieno profilių. Žiemos metu šiltnamio išmontuoti nereikia. Galima sniego apkrova 80 kg/m2. Rekomenduojama polikarbonato pakraščius užsandarinti U formos profiliu, kad esamose polikarbonato ertmėse per laiką nesusikauptų nešvarumai.

- Pamatas šiltnamiui nereikalingas (esant poreikiui šiltnamį galima lengvai perkelti į kitą vietą jo neardant). Galima statyti ir ant pamato.

- Negalima naudoti sieros dūmadėžių ar kitų cheminių medžiagų, kurios kenkia metalinėms ir plastikinėms šiltnamio konstrukcijoms!

- Kiekvienos šiltnamio arkos gale yra papildomi T formos profiliai, kurie yra užkasami į žemę 15 cm ir tokiu būdu šiltnamis įtvirtinamas į žemę.

- Danga prie rėmo tvirtinama su įtempimo juostomis.

- Gamintojas-Rusija. 

- Gamintojo garantija - 5 metai.

Nuoroda į šiltnamio instrukciją:

https://parduotuve.euroliux.lt/pdf_catalogs/uploads/Standartas.pdf

Matmenys: 3000x6000x2150
Akcija! Šiltnamis Standartas 3x6 arkinis polikarbonatinis surenkamas:
Polikarbonato plokščių storis[4 mm]
402.93 €
Polikarbonato plokščių storis[6 mm]
528.77 €© 2020 www.sildymo-iranga.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.sildymo-iranga.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.